ttnet engelli indirimi ve fiyatları

27 Mart 2012
Yazan
TTNET ENGELLİ İNDİRİMİ

TTNET engelli adsl aboneliği ile %30-35 civarı bir indirim sağlanabiliyor. Engelli internet aboneliği için kişinin %40 ve üzeri engelli olduğuna dair belge ve nüfus cüzdanı ile ttnet ofislerine müracaat edilebilir. Özür durumunu belirten belgeler : Özürlü kimlik kartı veya sağlık raporudur. Bu belgelerden başka belgeler kabul edilmemektedir. Eğer engelli bireyin özrü durumu nüfus cüzdanında belirtiliyorsa özürlü kimlik kartı ya da sağlık raporuna gerek kalmıyor. Engelli bireyler yakınları üzerine bu indirimli paketleri alabiliyor. Bu durumda yukarıda belirtilen belgelerle birlikte yakınının da nüfus cüzdanının bulunması gerekiyor. Her engelli bireyin yalnız bir indirim hakkı vardır. İndirimli kullanılabilecek paketler:

 • 1 Mbps 1 GB Kotalı
 • 1 Mbps 2 GB Kotalı
 • NET4
 • NET6
 • NETDİSK Hediyeli NETLİMİTSİZ  paketleridir. Kotalı aboneliklerin kota aşım ücreti de indirim kapsamındadır.

Yeni aboneliklerde bağlantı ücreti ayda 2,50TL olarak 12 ay boyunca faturaya yansıtılıyor.

Taahhütü devam eden engelli bireyler için indirimli paketlere geçilebiliyor mu?

Taahhüt süresi devam eden kampanyanın indirim döneminde bulunmayan müşteriler faydalanabilir. Mevcut paketin eşdeğeri (muadili) veya üstü olan indirimli internet paketlerine geçiş talebinde bulunulması durumunda kampanyaya ait taahhüt süresi korunmaktadır. Eğer kampanya kapsamında devam eden bağlantı, modem, cihaz…vb ücretleri varsa, ödemeleri geçiş sonrasında da devam etmektedir.

Daha alt pakete geçiş yapılması durumunda taahhüt sonlandırılır, kampanya kapsamında sağlanan avantajların bedelleri faturaya yansımaktadır. Müşteriye herhangi bir ücret iadesinde bulunulmaz.

İşte engelliler için indirimli internet fiyatları:

1 GB Kotalı 1Mbps hız→ Ayda 15TL
2 GB kotalı 1Mbps hız→ Ayda 18 TL
4GB kotalı 8 Mbps’ye kadar hız→ Ayda 21,50 TL
6GB kotalı 8 Mbps’ye kadar hız→ Ayda 24 TL
LİMİTSİZ 8 Mbps’ye kadar hız→ 41 TL

Tags: , , , ,

ttnet engelli indirimi ve fiyatları için 2 Yorum Yapılmış

 1. bekir özgök
  05 Aralık 2012 at 19:44

  slm ben  yüzde  50 özürlüyümsınırsız internetim var fakat  ttn net bilği vermedi 62 olarak ödüyom gerekirse mahkemeye verecem ne ypmam lazım indirimden faydalanmak için  geri ödediklerimi nsl alacam

  • 05 Aralık 2012 at 22:53

   Merhaba; eğer şu anda taahhütlü bir bağlantınız yoksa, herhangi bir ttnet ofisine engelli raporunuz ya da engelli kimlik kartınız veya nüfus cüzdanında yazıyorsa nüfus cüzdanınızla başvurup TTNET sisinle paketine geçmek istiyorum demeniz yeterlidir. Taahhütünüz varsa bitmesini beklemeniz gerekiyor.

Bir Cevap Yazın